لیفت صورت

لیفت صورت

لیفت صورت یا فیس لیفت یکی از روش‌های زیبایی است که به منظور بهبود ظاهر صورت و کاهش افتادگی پوست انجام می‌شود. این روش با کشش پوست صورت به سمت بالا، از افتادگی پوست در قسمت‌های گونه‌ها و خط فک جلوگیری می‌کند. نتیجه این روش شامل جوان‌تر و شاداب‌تر کردن پوست است.

تصاویر قبل و بعد عمل زیباجویان عزیزمون!

گالری نمونه عمل های زیبایی

در مجموعه بیوتی بادی 360

با پزشکان برتر زیبایی کشور وسالها سابقه فعالیت، خدماتی همچون جراحی لیپوماتیک، جراحی ابدومینوپلاستی، جراحی شکم، لیفت شکم، تزریق چربی باسن، فرم دهی اندام، پیکرتراشی و تخلیه چربی اندام را با بیش از 10000 جراحی موفق و رضایت بسیار بالای مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهیم. ما با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا، به شما کمک می‌کنیم تا زیباتر شوید.

عنوان برای سوالات متداول

قیمت لیفت صورت به عوامل متنوعی بستگی دارد و ممکن است متغیر باشد. مهمترین عواملی که در تعیین هزینه این روش تاثیر دارند عبارتند از:تجربه و تخصص پزشک متخصص، محل انجام عمل، نوع ماده استفاده شده، دستگاه‌های مورد استفاده

لیفت صورت یک تکنیک زیبایی است که به منظور جوانسازی و بهبود فرم و ظاهر صورت انجام می‌شود. این تکنیک از روش‌های مختلفی استفاده می‌کند، که هر یک بر اساس نیاز و وضعیت فرد انتخاب می‌شوند. به طور کلی، روش‌های لیفت صورت دو دسته دائمی و موقت دارند. در هر صورت، انتخاب بین دائمی یا موقت بودن لیفت صورت بستگی به ترجیحات شما و مشورت پزشک متخصص دارد.

ماندگاری لیفت صورت به نوع روش مورد استفاده بستگی دارد. روش‌های غیرجراحی معمولاً موقت هستند و نیاز به تمدید دارند. از سوی دیگر، روش‌های جراحی صورت معمولاً دائمی هستند و نتایج آنها ماندگار تر می‌باشد. این روش‌ها افتادگی پوست و علائم پیری را به تعویق می‌اندازند، اما نمی‌توانند از آنها جلوگیری کامل کنند.

شما می‌توانید به کمک لیفت با نخ خط خنده و جای جوش را از بین ببرید. همچنین لیفتینگ با لیزر هم روش مناسبی برای برطرف کردن جای جوش و آکنه محسوب می‌شود.

روش‌های لیفت صورت

 1. لیفت صورت با تزریق ژل
 2. لیفت صورت با تزریق چربی
 3. لیفت صورت با نخ
 4. لیفت صورت با لیزر
 5. لیفت صورت با بوتاکس
 6. میکرونیدلینگ
 7. هایفوتراپی (اولتراپی)
 8. کربوکسی تراپی
 9. کرایولیپولیز
 10. لیفت صورت و گردن با جراحی (ریدیتکتومی)

مزایای لیفت صورت

 • از بین بردن چربی اضافی و سفت شدن پوست در ناحیه پایینی صورت
 • از بین بردن رسوبات چربی زیر چانه
 • سفت شدن پوست گردن
لیفت صورت