بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی به عنوان یک روش جراحی زیبایی، به منظور بهبود وضعیت و ظاهر پلک‌ها (بلفارها) انجام می‌شود. این جراحی می‌تواند به شما کمک کند تا چین و چروک‌های پوست پلک‌ها را بهبود بخشیده و پف زیر چشم‌ها را کاهش دهد. در نتیجه، چشمان شما بازهم جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر خواهند رسید.

مراحل انجام بلفاروپلاستی

  1. مشاوره و بررسی:

مهم‌ترین مرحله قبل از جراحی، مشاوره با پزشک جراح زیبایی است. پزشک با شما در مورد انتظارات، توقعات و تاریخچه پزشکی‌تان صحبت خواهد کرد.

  1. برگزاری عمل:

بلفاروپلاستی به صورت جراحی انجام می‌شود. پس از برش‌های مورد نیاز، پوست اضافی برداشته و بافت‌های داخلی ترمیم می‌شوند.

  1. بازیابی و بهبودی:

پس از عمل، نیاز به استراحت دارید. پزشک شما نکات مهمی را در مورد مراقبت‌های پس از جراحی به شما خواهد گفت تا فرآیند بازیابی به خوبی پیش برود.

تصاویر قبل و بعد عمل زیباجویان عزیزمون!

گالری نمونه عمل های زیبایی

در مجموعه بیوتی بادی 360

با پزشکان برتر زیبایی کشور وسالها سابقه فعالیت، خدماتی همچون جراحی لیپوماتیک، جراحی ابدومینوپلاستی، جراحی شکم، لیفت شکم، تزریق چربی باسن، فرم دهی اندام، پیکرتراشی و تخلیه چربی اندام را با بیش از 10000 جراحی موفق و رضایت بسیار بالای مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهیم. ما با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا، به شما کمک می‌کنیم تا زیباتر شوید.

سوالات متداول

هدف اصلی جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی، رفع افتادگی و چین‌های اطراف چشم، رفه پف موجود در چشم و موارد مشابه است.

انواع بلفاروپلاستی

  1. بلفاروپلاستی بالافرازی (Upper Blepharoplasty):

در این نوع جراحی، با ایجاد برش‌های کوچک در بخش بالایی پلک، پوست اضافی و چربی‌های زائد برداشته می‌شود. این اقدام به بازسازی و ایجاد تعادل در ظاهر چشم‌ها کمک می‌کند.

  1. بلفاروپلاستی پایین‌فرازی (Lower Blepharoplasty):

در این روش، به کمک برش‌ها و تصحیح‌های مناسب، بافت‌های پوستی زیر چشم که باعث پف‌شدگی و چین‌های زیر چشم می‌شوند، تصحیح می‌گردند.

  1. بلفاروپلاستی کامل (Four Eyelid Blepharoplasty):

این نوع بلفاروپلاستی شامل هم‌زمان ترمیم بخش‌های بالا و پایین پلک‌ها است، که به کمک آن جوانی و شادابی به چشم‌ها بازگردانده می‌شود.

  1. بلفاروپلاستی توسعه‌یافته (Transconjunctival Blepharoplasty):

این روش جدیدتر و کم‌آزارتر است. با استفاده از این روش، اقدام به برداشت چربی‌های زیر چشم از داخل دهانه چشم می‌شود.

بلفاروپلاستی